Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonszolgáltató a...

Melyik telefonszolgáltató a legjobb? Nektek milyen SIM-etek van?

Figyelt kérdés

Nem nekem kell, hanem apukámnak, viszont én nem ismerem a magyar szolgáltatókat.

Annyi lenne az igénye, hogy ne előfizetéses legyen, hanem feltöltős, és legyen mondjuk 2-3gb mobilinternete, esetleg némi lebeszélhetőség.


Erre milyen SIM-et érdemes venni?

Telenornál láttam olyat, hogy 1gb net, +korlátlan social media. Az mennyire jó?

Minél olcsóbb, annál jobb.



2019. júl. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
A Digi a legolcsóbb. Már ha van szerződésed akár tv-re, vagy telefonra. O forint hálózaton belül a beszélgetés, O ft mobilnet. Csak legyen térerő, mert ott még nagyon kezdők.
2019. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs szerződés semmire. Csak egy feltöltős sim kártya kellene, amin majd lehet más és más csomagokat beállítani. Esetleg itt valaki tud ajánlani egy jó csomagot? Mi a tapasztalat a telenor korlátlan facebook/instás internetéről 2 ezerért?
2019. júl. 30. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Vodafone,Tuti percdij 19 ft

Tuti+net. 1gb 1245

5 GB 3 559 Ft

Imádom a 4g lefedettséget,jó térerő és net


Vagy telenor Hello Kártyás

Hello1GB

Hello Kártyás tarifacsomaggal


1 GB mobilnet helyett nyáron 2 GB MyTelenor Appban való duplázással*


Perc- és SMS díj: 25 Ft


1100 Ft / 30 nap

(Hmm,nem az igazi a lefedettségük,gyakori a 2-3g,vonaton akár nincs net,bontja a hivást.Vihar esetén elmegy a térerő.Saját tapasztalat,Jászság)

2019. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!