Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs elég tárhely a...

Miért nincs elég tárhely a telefonomon? Huawei p9 lite 2017-es telefonom van. A belső tárhelye 16GB, vettünk bele egy új memória kártyát ami 32GB-os. Felsorolom az alkalmazásokat amit ÉN töltöttemle, TikTok, Tok, b tok,

Figyelt kérdés
Viber,Messenger,Kahoot,Kréta,és 3 kisméretű játék.Képből alig van mert törölnöm kell mindíg.És minden percben,feldobja,hogy tárhely tele.A belső tárhely van tele,de a külsőre vagyok írátyítva.Szóval ezt most nem nagyon értem!
2019. aug. 9. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
SD-kártyára már nem lehet alkalmazásokat telepíteni.
2019. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Memóriakártyára csak fájlokat (képek, videók, zenék) lehet tenni, játékokat és alkalmazásokat kizárólag a telefon saját belső memóriájában lehet tárolni!
2019. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nekem ugyanez, viszont facebook, instagram, messenger, tumblr, wattpad, spotify, snapchat és pinterestem van csak. Minden más a 32GB-os SD kártyámon található. Így is 93% van felhasználva a belső tárhelyemből..
2019. nov. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is az van. Semmit nem tudok letölteni rá, mert nincs hely. A hölgy, elfelejtette közölni, hogy memóriakártyára, csak képeket lehet tenni, alkalmazást nem. Nagyon ócska telefon.
2019. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem a telefont kell szidni azért, mert nem tájékozódtatok, hogy a 16gb-ból 4-5öt foglal a rendszer, és az nektek úgy már kevés lesz...

Ha a hal nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2019. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt a GYK n is 1000-szer le lett írva, hogy SD kártyára nem lehet csak zenét, meg képet tenni. És akkor az eladót szidják, hogy nem figyelmeztette őt erre.
2020. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!