Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S.! A t-mobilenál az...

S. O. S.! A t-mobilenál az ország bármely pontján kicserélik a sim kártyát nano simre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem egy új telefont,amibe nano sim kell(nekem micro van),de pont mennénk holnap nyaralni(itt nincs nyitva holnap a t-mobile) és elszeretnék majd menni a Balcsin t-mobileba!


Az lenne a kérdésem,hogyha egy városban kötöttük rá a szerződést,ott kaptam meg a simet erdetileg ,attól még az ország másik végén is tudnak nekem adni hozzá nano simet?

Köszi!



2019. aug. 11. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

igen, tudna

csak jegyezd már meg lassan 15 év után hogy nincs t-mobile, hanem TELEKOM

2019. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen ki. És kedves okoska a T-mobile helytálló mivel az a neve a telefonos üzletágnak... Telekomnak a cégcsoportot hívják. Ha már korán reggel kötekedsz legalább helyesen tedd...
2019. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

haha, megpróbálsz kioktatni, látszii fingod nincs a témáról


olvass utána, nincs olyan hogy T-mobile, se T-Home, se T-Com

2019. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

gondolom okoska, a Telekom oldalát feltörték, és hülyeségeket írtak ki azért, hogy engem félrevezessenek


"A Magyar Telekom 2013 folyamán egységesítette márkastruktúráját: a korábbi erős piaci márkákat egyetlen márkává ötvözi, és új, dinamikusabb arculatot vezet be. Az ügyfelek a jövőben Telekom márkanév alatt érhetnek el minden szolgáltatást, legyen az mobil vagy vezetékes  telefon, otthoni vagy mobilinternet, interaktív TV, egészségügyi vagy biztosítási termék. A nagyvállalati ügyfélkör részére továbbra is T-Systems márkanév alatt nyújt teljes körű infokommunikációs szolgáltatásokat a T-Systems Magyarország."


[link]

2019. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Igen, kicserélik bárhol.

De ha belegondolsz... ha bezár az egyetlen bolt egy kisvárosban, akkor nem mehetsz sehova ügyet intézni? vagy ha elköltözöl az ország másik végébe, nem mehetsz többet hozzájuk?

2019. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Reménykédetem benne én is,hogy ez így van,hogy bárkinek költözés miatt kellhet máshol vagy bármi

2019. aug. 11. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem zárom ki, hogy még a GSM-szervizes üzletek is tartanak készenlétben egy kártyavágót, ami eBayről 2 dollárért rendelhető.

Vagy ollóval is levághatod.

A szolgáltatói partnereknél persze cserélik általában, bár ott is előfordulhat bizonyos esetekben, hogy csak vágnak.

2019. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé hiányosak a matematikai ismereteid miszerint 2013 óta lassan 15 év telt el xDDDD
2019. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
te szerencsétlen, a telekom mint márkanév van 15 éve...
2019. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csete Tamás ***** válasza:
#7. A SIM-csere jobb, mivel a 4G nem működik régi SIM kártyával.
2020. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!