Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 9-re üvegfólia és tok?

Note 9-re üvegfólia és tok?

Figyelt kérdés

Érdekel akinek van mit használ de leginkább ez a fólia dolog. Mert ezer féle van és annyi mindent írnak ilyen H olyan 3D és ami azt illeti én nem értek ehhez...

Milyen üvegfóliát éri meg venni? Gondolom ott éri meg felrakatni mert az a tuti. Ezek nem jönnek le egy idő után? Nekem csak sima fóliám volt, üveg sose és a sima fólia hát felpöndörödött ahogy a zsebemből ki-be pakolgatom. + a nagy meleg miatt is felhevül és kampec a ragasztónak szóval érdekelne üvegben mi az ami beválik?

Tok is érdekel de az inkább preferencia kinek mi tetszik, de érdekel ki mit használ :)



2019. aug. 11. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy mindig drága telóim voltak, de sosem használtam semmilyen fóliát. A kijelző maga elenyésző mértékben karcosodik, inkább a hátlap. Így hátlapi tokom van csak. Ha meg leesik kb mindegy úgyis eltörik...
2019. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarolj az üvegfóliákra tízezreket mire vegégig próbálgatod az összeset mint én.

UV led-es üvegfóliát vegyél, az a legjobb. Nehézkes felrakni, de nem vészes.

Ez olyan, hogy kapsz egy sima üveget, egy tubus folyadékot, meg egy led lámpát. És magad kell felragasztanod. Egyedül a hanszórónyílásokat meg körbe ragaszd le, nehogy belemenjen a ragasztó.

Aliexpressen találsz ilyen üveget 700 forint körül:

[link]

Ha a link nem jó, keress rá erre: note 9 uv glass screen protector.


Ez a legjobb féle amit próbáltam. Tökéletesen illeszkedik, olyan mintha semmi sem lenne rajta, ugyanolyan érzékeny.


A felrakás így néz ki:

[link]

2019. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a MediaMarktba rakattam a Note 9-emre fóliát. Le is szedtem hamar. Nem üveg fólia vokt ugyan, de a karcoktól védett. Csak roppant csökkent a használhatósága a telefonnak.

Azóta nem vettem rá semmit. Note 8-ra annó megvettem kb 10 féle fóliát. 1 se vált be.

Most bepattintottam egy flippes samsung tokba, és azóta így használom.

2019. aug. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!