Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja az iphoneomnak?

Mi lehet a baja az iphoneomnak?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra nem érzékel rendesen a kijelző, megnyit alkalmazásokat, kilép messengeren a chatből. Valakinek volt már hasonló? És ha igen mi rá a megoldás? Próbáltam hard rebootolni (home gomb + kikapcs gomb) de az se segített, illetve jó párszor újraindítottam már de szintén semmi. Az üvegfóliát is leszedtem hátha az miatt csinálta de sajnos változatlan. A telefon iphone 6 plus

2019. júl. 31. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ios 12.3.1 van rajta ha esetleg számít.
2019. júl. 31. 23:03
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Víz nem jutott bele? Könnyen meghülyíti (vagy tönkreteszi) a telefont.

Mennyi idős?

Egyéb esetben én szervízt vagy új telefont javasolnék.

2019. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam vele strandon a napokban amióta ilyen de figyeltem rá hogy ne legyen vizes és szerintem nem is lett az. Ha nem hagyja abba 1-2napon belül akkor szervíz lesz belőle csak gondoltam előtte megkérdezem itt. 2éves a telefon
2019. júl. 31. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

#2 vagyok.

A kijelző alatt nincsenek foltok, nincs beázva esetleg a képernyő? Próbáld meg valamilyen módon szárítgatni a telefont pl hajszárítóval, de vigyázz, nehogy túl sok hőt kapjon!

Ha hőt kibocsátó eszközzel akarod kiszárítani (a biztonság kedvéért) akkor legelőször (ha tudod, fogalmam sincs, hogy az iPhoneok-ból ki lehet e szedni) vedd ki az akksit, vagy legalább kapcsold ki.

Sok szerencsét!

2019. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szárítsd ki. Ne tedd ki a napra, de nem baj ha kap egy 40-50 fokot 2-3 órára (minimum).

Régen nekem is volt ilyen bajom bár én konkrétan vízbe merítettem. (Zsebemben volt és megcsúsztam horgászás közben.)

Nekem egy éjjszaka a radiátoron segített. De az nem nyáron volt.

Tedd valami melegebb helyre. Pl: modem tetejére!

2019. aug. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden iphone 6 ezt csinálja, barátomnak 6 van, nekem 6+, ugyanez a probléma, szerinte régi a telónk már :/ nekem is akad, sokszor ütögetni kell, hogy fel tudjam oldani, mert nem érzékel semmit a kijelző. én ősszel mindenképp le szeretném cserélni.
2019. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!