Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Messenger miért mutat üre karikát benne pipával, ha elérhető az illető?

Lehetséges, hogy lenémított?

Már sokszor volt elérhető, mióta küldtem neki az üzenetet.

aug. 14. 08:31  Privát üzenet  

A válaszok
Üzenet figyelmen kívül hagyása..

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 08:42 Privát üzenet
Nem némítás, ahogy az első írta, figyelmen kívül hagyta. Megy az engedélykérésekbe...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 16. 21:29 Privát üzenet
Ignorált. Ettől független simán elolvasta az üzeneted, csak ilyenkor te ezt nem látod.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 17. 14:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Messengeren már csak max.3-4 óra hosszáig mutatja, hogy egy illető mikor volt elérhető, vagy csak nálam nem stimmel valami?
Messenger elérhetőség zöld pötty, létezik, hogy órákig látható, mikor már kilépett az illető?
Pontosan nem tudom de Samsung telefonon ha fent van a messenger és az illető csak youtubozik akkor azt jelzi h elérhető a személy?
Hogy lehetséges az, hogy a messengeren megküldött üzentnél, úgy látszik, hogy akinek küldted Látta, de az illető nem elérhető órák óta?
Whatsapp-on beszélgettem egy ideig valakivel és aztán az illető kitörölte a számom a telefonjából de én az övét nem. Utána látni fogom, hogy mikor volt fent legutóbb Whatsappon?
Miért mutatja a messenger-en, hogy egy személy elérhető, ha az illető már nem az ismerősöm és le is volt tiltva nálam? (A tiltás ki lett véve)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!