Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki telepített már gyári...

Valaki telepített már gyári android room-ot?

Figyelt kérdés
Jelenleg a xiaomi mi8 lite telefont használok. Viszont nekem nem tetszik annyira a miui rendszere. Valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan tudnák rá telepíteni egy android 9 gyári room-ot ? Valahigy az jobban tetszik 😅

2019. aug. 14. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az a room???
2019. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem Windows hogy mindenre felmegy.

A droid gyártó specifikus. /kijelző méret, kamera, stb./

Egyébként rom.

2019. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

A xiaomi mi8 lite gyári rendszere az, amit használsz, a MIUI a felhasználói felülete.

Ha a xiaomi ezt adta ki, akkor ez a "firmware", nincs másik.

A szűz, eredeti android felrakása laikus számára nem lehetséges, még rutinos telefon-mókolónak is problémás, plusz előnye sem lenne, mert nincs készülékre optimalizálva.


Ha a MIUI felülettel van a bajod, akkor tegyél fel egy launchert, amit másmilyenre tudsz állítani.

2019. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

"mi az a room???"


Szoba. Android room: emberszabású robot szobája.

:)

2019. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, amit te gyári ROM-nak nevezel, az csak egy másik gyártó telefonja, amit valahol láttál és neked jobban tetszett.

Ami neked kell, inkább valami alternatív, custom ROM, de azoknál is ellenőrizni kell, hogy milyen típust támogat.

Szerintem célszerű először telepíteni (vagy mást megkérni, aki ért hozzá) egy új recovery menüt:

[link]

Ennek a kezelését elsajátítani, utána már grafikus felületen tudsz SD-kártyáról ROM-okat telepíteni, kipróbálgatni, menteni is, amit így már elvileg nehéz elrontani, mert ha nem indulna, a recovery menüből ismét lecseréled.

2019. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Tutira stock Google androidról beszél, a MIUI felület nélkül.

A Pixeleken az van meg még pár gyártó nem nyúl hozzá.

De a Huawei totál átszabja a felületet EMUI néven, a Xiaominak MIUI a júzer interfésze, Samsungnak One UI stb. .

2019. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!