Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Belső tárhelyről átraktam az sd kártyára az papokat amiket lehetett. Tapasztalat? Hátrány? Előny?

aug. 14. 10:36  Privát üzenet  

A válasz

az papokat?

a szerzeteseket kifelejtetted XD

na

így helyet szabadítottál fel, így ha van facebook meg messenger azok tudnak hova pakolni

egyszer én is megcsináltam ezt, semmi előnyöm nem származott belőle.

illetve de

apkeditorral telepítés előtt az apk fájlba belenyúlva a telepítési helyet a külső sd kártyára módosítottam, amikor kellett, így több játékot tudtam telepíteni

úgyhogy ha tele akarod rakni a készüléket játékokkal, alkalmazásokkal, akkor hasznos

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 10:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Xiaomi Redmi Note 7 vagy Lenovo Z6 Lite - melyiket ajánljátok inkább, miért?
IPhone 7 vagy 7 plus? 32GB mennyire elég mindkettő esetben?
Xiaomi Redmi 7 és Redmi Note 7 - akiknek van. Mik a tapasztalataitok, előnyök, hátrányok? Milyen a hangszóró, mikrofon, hangzás? Headsettel milyen a hang?
Milyen telefont vegyek?
Mennyire melegszik a Xiaomi okostelefon? Közép- és felső kategóriás Xiaomi okostelefonok érdekelnek elsősorban, de a többi is!
Istyle tapasztalatok, “élmények”? (Sürgős)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!