Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Doogee X50...

Szerintetek a Doogee X50 telefont megéri megvenni mik az elönyök? Hátrányok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 12:27
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
12%

Ha esteleg csak telefonálásra akarod használni, akkor előenye hogy olcsó.

Egyébként harmatgyenge hardver, cpu, gpu, minimális mennyiségű ram, kevés tárhely.

Gyakorlatilag ha rakni fogsz rá alkalmazásokat, annyira le fogját terhelni, már ami elfut, hogy idegbaj lesz kivárni bizonyos feledatok végrehajtását. Például előugrik a csetfej, rákattansz és nem fog történni semmi fél percig vagy tovább, ugyanígy a telefon billenytűzet előhozásánál vagy a telefonkönyvnél stb....

2019. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
3G telefon 2019-ben elég hátrány.
2019. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előnye, hogy ára miatt nem kell félteni. Hátránya, hogy nagyon elavult, lassú hardver. 20 ezer Antutu pontos, míg egy mai középkategória 150 ezer pontos, a csúcs 300 ezres.

Viszont van akinek bőven elég lehet ez is.

2019. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%

Na figyelj.

Nekem az a telefonom van ami a kérdésben szerepel.

Ha egy olyan telefont akarsz ami már attól is elkezd szaggatni hogy játék közben lehúzod az értesítéseket akkor vedd meg.

Ha egy olyan telefont akarsz hogy borzalmas a kamerája akkor szintén vedd meg.

Ha undorító szinű kijelzőt akarsz akkor megint vedd meg

És végül a youtue videók is 480p be mennek csak

Sok sikert

2019. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: ez az okostelefon neked lesz, nem nekünk.

Olcsó okostelefonokat alig tudnék ajánlani.

Telefon márkáknál, ha olcsó, akkor én nálam, a Xiaominál meg áll a tudomány. Lehet, más gyártók is tudnak olyat felmutatni, mint ők, de azoknak a híre, valamiért nem jutnak el hozzám.

Ha használt is megteszi, akkor ott van a hasznaltdroid és a hardverapro is, netalán a FB-n is bele tudsz futni kedvező hirdetésekbe.

2019. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz telefon. Nekem olyan van. Nagyobb grafikai igényű játékokkal nem érdemes próbálkozni. Egyszerübb játékokat elvisz. Akksi nem túl jó, de nap végéig kibirhatja. A rendszer sem túl gyors. Szerintem, egész jó képeket készít. Viszont, az éjszakai fotózást, azt hanyagold vele. Összességében, ajánlom.
2019. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!