Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-ok tényleg nem...

Az iPhone-ok tényleg nem fagynak le (annyira)?

Figyelt kérdés
Mindig is androidos voltam és még most is azt mondom, hogy sosem adnék ki annyi pénzt egy telefonért mint amibe egy iphone kerül, de sajnos kezdek csalódni az androidos telefonokban. Azt már megszoktam, hogy kb 2 év es belassulnak, de pl ma a 2 hónapos A50-em fogta magát és lefagyott a semmitől és ujtaindította magát... semmi frissítés nem volt. Az iphoneokra is jellemző ez?
2019. aug. 15. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem ip 6s-em van ugye ez mar kezd kimenni a divatbol ugy ertve h nem sok oprendszer fog mar rakerulni

Ez a telo nincs fel eves es egyszer sem fagyitt le

2019. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én andoidról váltottam iphonera, lassan 3 éve. Pont azért mert az andoid két év után állandóan lefagyott, és télen a kabát zsebemből kivéve is használhatatlan volt. Hibátlan, egyszer sem leejtett, nem agyon használt telefonról beszélek. Az iphonenál ilyet nem tapasztaltam, azóta is tökéletesen működik. Nekem a menü rendszere az ios-nek kicsit bonyolultabb mint az androidnak, de sokkal jobban szeretem, nem váltanék vissza.
2019. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Stabilabban működnek, mert sokkal kevesebb féle hardveren kell futnia a rendszernek, mint androidnál. Fagyások ott is vannak, de nekem 5 év alatt volt kb. 2.
2019. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, siettem, Android*
2019. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Az android is ugyanúgy tökéletesen optimalizált rendszer mint az iOS, csak a telefongyártók állítgatnak rajta mindent, amivel kicsivel tönkrébb teszik.
2019. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
15%

Fogalmam sem volt, mit imádnak az emberek az iphoneon, nekem ilyen 50-60ezres android telefonjaim voltak, 1,5 évig bírták, hozzászoktam, hogy akad, elsőre nem reagál, duplán érzékel, lefagy, alig bírja az aksi, meg ilyenek..


Használtan vettem ezt az iphone xet, már másfél éve használatban van, én fél éve használom, olyan, mint az álom.


Se akadás, se semmi, nem ugrál, nem furcsa, nem nyom mellé, pláne nem fagy le, imádom. Kb 3 naponta kell töltenem, villámgyors és pontos, megbízható.


Aztán később nem tudom, mi lesz.

2019. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
5 éve csak iPhone-jaim vannak, mindig párhuzamosan kettő, egy céges és egy privát. Az öt év alatt egyetlen esetre sem emlékszem hogy bármelyik fagyott volna, sőt más probléma sem volt soha egyikkel sem. Atomstabil, igaz én leginkább tényleg csak arra használom amire egy telefon való: telefonálok.
2019. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, 3,5 éves a telefonom, de bizony volt már, hogy bizonyos appok vagy a telefon is legagyott, az első heténen konkrétan XD

Iphone SE

2019. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

4 évig használtam iphone 4s-t, most két éve használok egy 7-est, egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi fagytak le.


előtte egy androidom volt, de fél év után eladtam, mert állandóan fagyott, szaggatott, leállt

2019. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire szánalmas amúgy, hogy hogy le van pontozva az összes hozzászólás amiben dícsérve van az iphone....ennyire nem lehet nehéz feldolgozni, hogy bizonyos szempontból tényleg jobbak mint bármelyik androidos telefon. Nagyon morcik a népek.
2019. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!