Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-ok tényleg nem...

Az iPhone-ok tényleg nem fagynak le (annyira)?

Figyelt kérdés
Mindig is androidos voltam és még most is azt mondom, hogy sosem adnék ki annyi pénzt egy telefonért mint amibe egy iphone kerül, de sajnos kezdek csalódni az androidos telefonokban. Azt már megszoktam, hogy kb 2 év es belassulnak, de pl ma a 2 hónapos A50-em fogta magát és lefagyott a semmitől és ujtaindította magát... semmi frissítés nem volt. Az iphoneokra is jellemző ez?
2019. aug. 15. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az iPhone SE céges telefon soha nem fagyott le, 2 éve használom. Saját telefonjaim 5 év óta Huawei P szériából valók, azok sem fagytak le soha.
2019. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

#10, az csak a szokásos lepontozósdi

Én 0%ot kaptam, mert le mertem írni, hogy lefagy néha

A céges p9 lite még sose fagyott le pedig már egy éves, de azon csak telefonálok. Ha az ember használja sokat, bizony lefagy néha a telefon ;)

Ennek ellenére most ősszel valószínűleg ismét iphonet veszek majd, ha lesz sz újak közt normális

2019. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!