Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite Minit szabad...

Huawei P9 Lite Minit szabad venni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ütközik törvénybe a vásárlása.
2019. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nehogy! múltkor a szomszédomat elvitte a TEK, mert letöltött a telefonról képeket...
2019. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk szerintem ma már nem annyira éri meg.
2019. aug. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most váltottam le P9 Lite 2017 telefonom. Ma már elég elavúltnak számít. Nem túl jó képeket csinált, nem is volt túl gyors és a kijelzője sem a legjobb. Tette a dolgát, és amire tervezték azt meg is csinálta, csakhát nem egy mai konstrukció. Ha van jobbra keret, akkor mást vennék, viszont ha nincs, akkor csak annyi, hogy ne legyenek túl nagyok az elvárásaid.
2019. aug. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Na, ezt nem értem. Nekem is P9 Lite 2017 van és az igaz, hogy az újabb (pláne felsőbb kategóriás) telefonokhoz képest nem olyan jók a képei, de alapvetően szép képeket csinál. Meg ha jó fotó kell, arra viszek rendes fényképezőgépet.

Az akkuja 2 napot simán bír, ha nem nyomkodom annyit, akkor hármat is. A kijelzőjével meg tényleg nem tudom mi a gond: full HD, a pixeleket nem látni.

Oké, 2 éves, oké, vannak tőle sokkal jobbak már ugyanabban az árban, mint amennyibe ez került, de csak ezért nem cserélném le.

Nekem az egyetlen szűk dolog az a 16GB tárhely, de arra meg ott az SD kártya.

2019. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Nem, nem csinál szép képeket. Rengeteg összehasonlító képgaléria van a neten, nézz körül. Látni fogod a különbséget. Gyenge fényviszonyoknál kimondottan pocsék, jóformán használhatatlan.


A kijelzőnek pedig nem a felbontás a gondja. Először is túl pici (nem tölti eléggé a telefont, túl nagyok a szélek oldalt, fent és lent), gyengébb a fényere a maiakhoz képest, fakóbbak a színek, ráadásul nem OLED, hanem csak sima LCD, ami miatt gyorsabban is merül az aksi, plus nem képes az Always On Display funkcióra. Nagyon szembetűnő a különség egy újabbhoz képest. Csak tudom, hiszen itt van előttem, össze tudom hasonlítani.


Én amiért lecseréltem az a kijelző, a kamera, a belső tárhely, és a sebessége (meg még persze egy csomó más dolog, de azok az új telefonom érdemei, nem a P9 hibái).


2 éve vásároltam amikor még új volt, és ez a 2 éves élettartam szerintem reális is. Egyszerűen olyan gyorsan fejlődik a technológia, hogy kb. félévente új telefont lehet venni, szóval a 2 év még jónak is számít.

2019. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!