Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól ki lehet hozni...

Telenortól ki lehet hozni telefont?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék ki hozni részletre, viszont nem tudom hogy ki-e lehetne úgy hozni hogy új SIM kártyával.

Van már egy meglévő kártyám de amilyen csomagban van ahhoz elméletileg nem lehet ki hozni telefont. Ezért is kéne új simmel, de nem tudom lehetséges-e?



2019. aug. 21. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges!
2019. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De a mostani kártyád is átválthatod új csomagba, amiben mar lehet (persze ha nincs rajta hűség, vagy ha van, akkor ha az új csomag drágább, általában elengedik a régi hűséget).
2019. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a "telefont kihozni" valami szörnyen cigányos kifejezés.

Mi a baj azzal a szóval, hogy "vásárolni"?

2019. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor a telenor ügyfélszolgálatot kérdezted, milyen választ adtak erre a kérdésre?
2019. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a "telefont kihozni" valami szörnyen cigányos kifejezés.

Mi a baj azzal a szóval, hogy "vásárolni"?"


Mert eszükben sem jut megvenni. Jól látod a kérdést. Kihozni, és eladni azonnal. No, ezért nem veszek "használt" telefont.

2019. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Munka miatt nem nagyon jutottam el még a telenorba.

Mikor rá kérdeztem mondták hogy amilyen csomagba vagyok “Hello data” ilyen csomaggal sajnos már nem lehet részletre és nekem a korlátlan internet szükséges számomra. Ez a csomag alig 6ezer forint. Tehát ezért érdekelne az új SIM kártyás dolog mert ezt ha le váltom korlátlan internetem 19ezerért lenne ami brutál sok + még a telefon.


Régebben mikor hasonlóan telefont szerettem volna “vásárolni” részletre akkor azt mondták hogyha a meglévő kártyám meg van x ideje, csak akkor tudják ki adni. Ezért kérdezem hogy ez már változott e vagy sem.

2019. aug. 21. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megvagy elégedve a csomagoddal, akkor miért váltanád le?

Vagy fizetnél 2 előfizetést?

Ha annyira hitelre akarsz telefont venni, akkor vegyél valamelyik elektronikai áruházban. Még olcsóbban is jössz ki.

2019. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!