Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vásárolja...

Milyen mobiltelefont vásároljak? (30eFt környékén)

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen mobiltelefont vásároljak. A követelmények elég alacsonyak:


- Android operációs rendszer (minimum 7-es verzió)

- minimum 16GB RAM (de inkább 32GB)

- SD kártya hely

- Jó lenne ha lenne benne hely egy második SIM-nek, de ez nem elsődleges

- A kijelző mérete maximum 5inch legyen de ha picivel kisebb akkor még jobb.

- Lehetőleg magyar webshop-ból rendelném. (Amazon.de is teljesen jó de pl. Aliexpress-ről vagy Wish-ről nem szeretnék telefont rendelni)


A Xiaomi Redmi 4x minden szempontból megfelelő volt eddig, nincs szükségem gyorsabb vagy "okosabb" telefonra, viszont azt nem szeretnék venni, mert ahhoz képest, hogy már viszonylag régi elég drága (másfél évvel ezelőtt 45-ért vettem, most 40 körül van. Annyiért Redmi 6-ot is kapok, csak annak meg ugye még nagyobb a kijelzője)


Alapvetően 30eFt környékén gondolkodom, 35eFt az abszolút maximum amennyit a telefonra szánok.


Köszönöm a segítséget.


2019. aug. 21. 11:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Megértem, hogy valaki nem akr sokért telefont venni, de ha minőséget szeretnél és ezeket a szempontokat egy készülékben akkor abba kicsit többet kell szánnod. Mert lehet, hogy találsz hasonlót, de nem sokára cserélheted is le.Amúgy az árukeresőn ha állítasz be szűrőket és nézed az összehasonlítáts jobban boldogulsz és egyszerűbb.
2019. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Szerintem alap dolgokra tökéletesen megfelel. A Motorola ráadásul megbízható minőség, nekem 15 éve csak az van.


Alzán simán 30 kiló alatt megkapod. És csupa pozitív dolgokat írnak róla. Ár/érték arány kiváló. Netezgetni, zenét hallgatni, mailezni, meg tökéletesen megfelel. Én sem vagyok híve a drága telefonoknak. A legolcsóbbat kell venni, ami éppen tud mindent, amire kell.


Vehetnék Galaxy mittudomménmit, 350ezerért, de mi a túrónak, amikor nekem egy 40 ezres is megfelel...

2019. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek 5,2 inch a kijelzője, de kisebbet nem nagyon találni már szerintem.
2019. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez máris egy tök jó tipp!
2019. aug. 21. 12:22
 5/7 anonim válasza:
53%
Samsung Galaxy J1 vagy J3, nekem mindkettő volt, nagyon szerettem őket. Most ilyen ár körül vannak.
2019. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!


Galaxy J1-nél a 768 mega vagy 1 giga ramot kicsit kevesellem. J3 pedig kb ugyanazt tudja, mint a Motorola, amit fentebb említettem, csak kb 12 ezerrel többért, amit talán pusztán a Samsung név miatt kell kifizetni. Samsungra nem tudom, mennyi gari van, Motora 2 év (ha jól tudom gyári garancia)

2019. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha 16 vagy 32 GIGABÁJT RAMOT akarsz akkor nem elég rá a 30 ft
2019. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!