Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiben értetek egyet...

Mennyiben értetek egyet azzal, ha van egy új telefonja valakinek, előbb utóbb ugyanolyan megszokottá válik számára mint az előző?

Figyelt kérdés

Szóval van mondjuk egy Galaxy S8-as telóm, ami egy jó telefon, de teszem fel nagyon tetszik a legujabb Huawei P30 Pro telefon, ami sokkal frissebb és jobb telefon is egyben. Azonban, ha megveszem, talán már pár héten belül úgy megunom mintha nem is lenne új telefonom.

Remélem értitek mit akarok mondani.


S ez egy örök körforgás mert az ember mindig újat akar de nem biztos hogy megéri, mert nem kap a pénzéért annyi többlettudást.


Szóval inkább ragadják meg a jól bevált régi telefon mellett amíg be nem mondja az unalmas vagy fektessük be a legujabb technológiába?


2019. aug. 21. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Olyan telefont vegyél, ami annyit tud, mint ami neked kell, és a legolcsóbb. A több százezres telefonok csak azért vannak, hogy villogni lehessen velük. De ezt jó esetben hamar kinövi az ember.
2019. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdés itt az:

Igényled te legújabb technológiát, kamera,teljesítmény és kijelző terén?

Ha nem érzed kellemetlenül lassúnak, akkor szerintem teljesen felesleges, az S8 nem túl régi telefon.

Ha le szeretnéd cserélni akkor szerintem minimum 1 évet várj még.

2019. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is megszokja az ember. Mármint, egy idő után az lesz az alap, a megszokott, hogy neki olyan telefonja van. Akkor vegyél új telefont, ha a régivel baj van. Én eddig mindig akkor vettem új telefont, mikor a régivel már baj volt. De ettől függetlenül pár hét után mindegyikhez úgy hozzászoktam, mintha világéletemben azt használtam volna. De ez szerintem természetes. Szóval ameddig nincs rá nyomós okod, hogy lecseréld, addig ne.
2019. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mi újabbat találsz az újabb telefonban ? Mesélj, mert én 4-5 évente cserelem de semmi újat nem veszek eszre csak annyit hogy gyorsabb. De ha nem 4 évente cserélném csak évente akkor ez se lenne annyira feltűnő. Milyen extra funkciókat használsz ?
2019. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell, hogy valami frissebb és jobb legyen a sajátomnál, nálam sajnos minden dolog kb. 1 hét után annyira megszokottá válik, hogy teljesen elmegy a "vadiúj cucc varázsa"-érzet! :(
2019. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!