Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elszakadt a telefontöltő...

Elszakadt a telefontöltő kábelem gumi borítása, ezèrt szeretnèk újat venni. Szerintetek megèri az adapterhez ugyanolyan gyári modellt venni vagy a kínai ("500 Ft-os") is jó lehet?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Tolrokabele mindegy milyen. Az adapter szamit ugyanis az engedi at az aramerosseget. Sima kis 500ft-os is eleg. Persze abbol is egy minosegibb erosebb az idealis ami tartosabb lesz. Telefonboltban dolgozom 8 eve :)
2018. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy milyen. Nekem quick chargeres a töltőm, 3.5 A van ráírva. Az viszont nem tölt mindegyik kábellel ugyanúgy. Nem mondom, hogy amúgy nem baszta szét a telefonom akksiját, de ez mellékes.
2018. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 repulo ***** válasza:
Én a sima 2A-es töltőhöz vettem lapos kínai madzagot, nem volt jó, nagyon lassan töltött vele.
2018. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

A kínai olcsók kapcsán már olyannal is találkoztan, aminek a vezetékét fogta a mágnes.

Ha nem zavar hogy nagyon lassan tölt és könnyebben megtörik tőben a dugónál, akkor neked jó lehet az is.

2018. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Kinai kigyulladt, ne vedd meg.
2018. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinai nemjo ez igaz de egy olcsobb megteszi
2018. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Tudnátok olyan helyet ajánlani, ahol nem horror áron lehet kapni ès megbízható?

Egyèbkènt Huawei P10 lite telefonom van.

2018. dec. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!