Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a Viberrel?

Mi lehet a Viberrel?

Figyelt kérdés

Ha a másik félnek írok, a két pipa helyett csak egy van az üzeneteim mellett. Azt ia látom hogy éppen mikor elérhető.

Ha le lennék tiltva nála attól ő még tud írni nekem?


2019. aug. 22. 08:36
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Igen tud írni.

Viszont nekem is van 1 ilyen ismerősöm, aki a legújabb verziót használja (még én még a 6-ost), nekem minden megérkezik, neki nem.

Van, hogy írok, 1-2 perc mire megjelenik a 2 pipa, de 2 nap múlva reagál csak rá. Holott netfüggő, tehát 10 percet nem bír a telefonja nélkül.


Szóval a legújabb verziókban valamit nagyon elszúrtak.


Nekem is írja, hogy mikor elérhető, ennek ellenére, ha elérhető (tehát épp buzerálja a készüléket), akkor sem olvassa el, ha írok, azaz nem kapja meg. Elérhető állapotba nálam akkor kerül, ha valamit csinál a készüléken, egyébként az utoljára elérhető ekkor látszik csak.


Szóval a fejlesztések nagyon rossz negatív irányba haladnak.

Eddig ez elég megbízható volt, de egyre kevésbé az és már én is más programok felé nézelődök.

2019. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!