Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8-nál a hátlapi kamera...

Iphone 8-nál a hátlapi kamera és a vaku nem működik, miért?

Figyelt kérdés

Bármilyen app-ban nyitom meg a kamerát az előlapi faszán működik a hátlapi viszont csak fekete.A vakut szintén hiába nyomom be nem világít.Ha kikapcsolom a telefont és vissza akkor utána kb. 1 percig működik mindkettő és kezdi előröl.Mi lehet a baja?Mit tudok vele csinálni?Ha csak szoftveres hiba akkor egy gyári visszaállítás megoldja a problémát?

Előre is köszi a válaszokat!



2019. aug. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szoftveres hiba, nem tudom, nem vagyok oda az Iphone ért. Meglehet, hogy az eszköz gyári hibás, az Iphoneról el tudom képzelni, mindenesetre én megnézetném egy hozzá értő szakemberrel.
2019. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos volt valami info arról,hogy az első 6 hónapban megjelent 8-as iphone-ok hibásak és elvileg cserélték is őket.Lehet tényleg jobban járok ha megnézetem valakivel.
2019. aug. 23. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is hallottam valami ilyesmiről, de tényleg jobban jársz, ha ezt szakértő mondja meg.
2019. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Mi volt végül a baj? Megoldódott? Mit csináltál vele?
2020. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!