Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS kéne válasz légyszives...

SOS kéne válasz légyszives aki ért hozzá bővebben lent mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval valahogy letilthattam a vakumat a telomon mert nem tudom bekapcsolni és ezáltal a kamerát sem nyitja meg szintúgy a Vibert sem próbáltam újra inditottam ki is kapcsoltam majd gyárilag újraindítottam és így sem sikerült valaki légyszives hogy tudnám helyrehozni köszönöm szépen előre is!!!

amúgy Nokia 7 plusz telefonról lenne szó



2018. júl. 27. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben a gyári beállítások visszaállítása sem segít, akkor lehet gyanakodni a hardveres hibára.

Esetleg a neten keresgélni angolul, hogy más nem-e tapasztalt hasonló hibát.

2018. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi azért csak tudnám hogy ronthattam el így nagyon dühítő
2018. júl. 27. 22:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerviz tud már csak rajt segíteni vagy már az sem......?
2018. júl. 27. 22:50
 4/7 A kérdező kommentje:
A semmiből megjavult a zseblámpa nem csináltam semmit majd bekapcsoltam a kamerat és kamera hibát jelzett újra inditottam a telefont és újra nem jó a zseblampa és a kamerát ha megnyitom tiszta fekete segíteni jön be...ez most úgy mi???
2018. júl. 27. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szar lenne a Nokia?
2018. júl. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a semmibol ma mar tokeletesen működik
2018. júl. 28. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol jó hol nem..... Ez most mi?? Folyamatosan kamera hiba nem lehet csatlakozni a kamerahoz.
2018. júl. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!