Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fakúlt ki a kijelzője...

Miért fakúlt ki a kijelzője az új telefonomnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy Lg G8s telefont és használtam az LG Mobile Swich alkalmazást (v30-ról). Végigment a folyamat és végül a G8s újraindult. Ezután láttam, hogy fakók a színek pedig előtte nem voltak azok. Mit csináljak vele? (Újonnan vettem a telefont, garanciás csak, ha lehet itthon garancia vesztés nélkül megoldani akkor legyen így)

2019. aug. 27. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy hiba, inkább valami beállítás, fényerőcsökkentés, energiatakarékos mód, de ezt csak látatlanban írom.
2019. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefont 2x is újra telepítettem. Elsőnek rendszerből csináltam a resetet de semmi. Ezután recoveryből és szintén semmi.
2019. aug. 27. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor az már érdekes, de ha garanciális, akkor élj vele (mármint a garanciával).


"garanciás csak, ha lehet itthon garancia vesztés nélkül megoldani akkor legyen így"

Nem értem, mit akarsz mondani.

2019. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt ara gondolok, hogy itthon megoldható akkor nem szívesen mennék vissza garanciáztatni.
2019. aug. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!