Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630-as telefonomna...

Nokia Lumia 630-as telefonomnak a kijelzője pókhálosra tört. A kijelző működik. De így bírhatja sokáig a telefonom?

Figyelt kérdés
Mst nem rusom kicserélni,ebben a hnapban legalábbia nem...Az előző teledonomnak a teljea kepernyője berepedt,1 hónap után se kép,se hang,semmi...Ezért kérdezem.Gorilla Glass üvegfólia is volt rajta pedig...Csak a sarkánál kapta az ütést...Vaterán láttam 7000-ért komplett lcd kijelzőt,az is ugyanolyan jó,mint ami 18 ezer Ft?
2016. ápr. 5. 20:58
 1/2 anonim válasza:
Igen bírhatja tovább. A testvéremé is így járt de még bírta egy évig. :)
2016. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Erick98 válasza:
Az én samsung ace 4-em még 2015 nyarán tört pókhálósra, akkor volt fél éves a telefon, nem akartam emiatt lecserélni, kijelzőre költeni, meg végképp nem ha egyszer működik így is, negyed évente tettetek rá új fóliát, hogy valami össze tartsa, de így is hiányzik már jó pár üveg darab a kijelző széleiből, de mai napig használom. szóval ja bírhatja attól még sokáig.
2019. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!