Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani leghamarabb egy S10e-ről, hogy klón-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ilyen telefont , decsak èdesanyám tudná átvenni a futártól, mert én dolgozom. Hogyan állapíthatja meg a legkönnyebben úgy,hogy ő nem annyira jártas a telefonok vilàgàban? Előre is köszi!
2019. aug. 27. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

a futár nem fogja megvárni, hogy ő kibontogassa, "serial" számot nézegessen, meg imei számot ellenőrizzen.


Átveszi és te majd megnézed mit vettél. Ha nem jó érvényesíted a cserét, pénzvisszafizetést, akármit.

Mondjuk az ára sokat elárulHAT.

2019. aug. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha megbízható helyről vásárolsz, nem kell ilyesmitől tartanod.
2019. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Honnan rendelted, mennyiért?
2019. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg honnan rendelted
2019. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan csodát, hogy az eredeti, márkás termék a nappali műszakban készült, a hamisítvány pedig éjjel. Ugyanazok az alkatrészek, ugyanazok a gépsorok, ugyanazok az emberek. Az irodisták meg lapapírozták az egészet. Na olyankor mi van?
2019. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!