Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Full elcsesződött a messengere...

Full elcsesződött a messengerem es nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy random pár embernek a beceneve kitörlődött de csak nállam szóval nálluk minden oké az emoji is a helyén van nekem meg pl valahol szivecske volt a közös emojink és átváltott kutya emojira és nem tudom sehogy se visszaállítani remélem érthető amugy :D és már 6 ezerszer újra indítottam a telomat meg mindenek de semmi😢
2019. aug. 27. 18:58
 1/4 anonim válasza:
0%
Beàllítàsok-> Alkalmazàsok-> Messenger-> Adatok törlése. Ha ez megvan akkor újra be kell jelentkezned a Messengerbe és így hàtha jó lesz :D
2019. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az élet hatalmas problémáit olvashatták fentebb a kedves fórumlátogatók.


Kérem vegyék észre a stílusjegyeket, mint oda nem illő szavak használata ("mindenek"), illetve helyesírás hiánya ("nállam"). Most pedig lapozzanak a következő kérdésre és a fenti példa alapján figyeljék meg, ott milyen stílusjegyek felfedezhetők. Jó szórakozást kívánok!

2019. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha rányomok arra hogy adatok törlése akkor mit töröl ki? Mert full nem vágom és nem akarom hogy minden kitörlődjön akkor inkább megvárom hátha egyszer megjavul magától :DD
2019. aug. 27. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
A te adataidat törli ki. Kb olyan, mintha letörölnéd és újratelepítenéd az alkalmazást. Mint mikor számítógépen törlöd a sütiket meg az előzményeket.
2019. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!