Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kulfoldon eladhato e az a...

Kulfoldon eladhato e az a telefon ami Mo. - n van havonta fizetve es meg nem jart le a hitel?

Figyelt kérdés
Csereltem telefont az egyik rokonommal. De mar megbantam.Lenne ra lehetosegem, hogy a Uk.- ben eladjam es vegyek itt fel uj telefont. Vajon eladhato e? A fentmaradt torlesztes 100%, hogy fizetve lesz. Azt az eladonak jeleznem kell, hogy van hitel a telefonon?
2019. aug. 29. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ha az embernek van gerince, akkor jelzi. Becsület meg ilyesmik, tudod.

Ez nem ellened szól, de szerintem értelmes ember nem vesz úgy telefont, hogy még nincs kifizetve. Mégis mi a garancia arra, hogy fizeted? Miért hinné el bárki is, hogy így lesz?

2019. aug. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Te hiteled rajtad kérik számon, nem rajta.

Eladhatod, de jobban jársz, ha kifizetteted az egészet és fizeted tovább a hitelt.

2019. aug. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

En az enyemet kifizettem. Csak csereltunk telefont.En teljes mertekben megbizom abban aki fizeti.Mert csoportban fizeti,az egesz csaladet nem kulon csak ezt a telefont.


De a kerdesem tovabbra is az, hogy elvileg, senkinek semmi hatranya nem nim szarmazik, ha eladom amiatt hogy hiteles?

2019. aug. 29. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!