Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ilyen szempontból...

Lehet ilyen szempontból különbség a telefonok között?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok vidéken, eleve faluban lakok. A mostani telefonom sokkal jobban talál 4g internetet, szinte mindenhol van net, és ha utazás közben el is megy, akkor is csak rövid időre.

Nem hinném, hogy hirtelen a szolgàltató teleszórta volna adótornyokkal a területet.

Samsung A7 a mostani, előtte Huawei y6 volt, meg Xiaomi redmi 4x.


2019. aug. 29. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg tényező befolyásolja, de többnyire a mobilba épített antenn(ák), illetve elhelyezése, váz anyagja.
2019. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 29. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai telefonok 99%-ában már van B20, vagyis 800 MHz-es 4G frekvecia, ami még a legeldugottabb helyeken is talál jelet, nem véletlenül nevezik a köznyelvben "falusi LTE"-nek!
2019. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, sok befolyásolja:

- az egyik, hogy van-e LTE B20 benne, vagyis a 800 Mhz-t támogatja-e.

- másik azért az antenna erőssége, illetve az anyag használata is. Ezt viszont nem tudom milyen platformon hasonlítsák össze (attól még lehet, hogy van ilyen, még YouTube videó is, csak én nem találtam), hogy milyenek a mobilok antennái, vételi lehetőségei.

- harmadik: mennyire árnyékolod, stb.

2019. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!