Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 Lite -ot...

Huawei Mate 20 Lite -ot megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fent említett készüléket tervezem megvenni.

Az egyedüli ami elbátortalanít, az az, hogy nem mai csirke.


Jó készülék, erős mindennapos használattal 2 évet kibír? (messenger, fotó, térkép)


2019. aug. 31. 12:49
 1/4 anonim válasza:
18%
LOL, nem. 2 évet véletlenül sem bírna ki, nem hogy egy ilyen telefon, hanem ezek az új szarok, a régiek még kibírtak 10 évet is, pedig azok is érintősek voltak. Huawei-t meg nem ajánlok, lehallgatják a mocskos kínaiak, HAIL USA!!!!!
2019. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a telefon nem jó de nem is tragikus. Ja de tragikus is.
2019. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem egyik kommentet sem, de azért köszi.
2019. aug. 31. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Mate 9 telefonom van, 2017 májusában vettem és még most is hibátlanul működik. A Mate 20 lite-on én is elgondolkodtam, mert a Telekomnál most nagyon olcsón tudnék hozzájutni, de arra jutottam, hogy lite-ot inkább nem veszek, inkább pro-t. De mindenkinek a pénztárcája határozza meg. Szerintem nagyon jók a Huawei telefonok és nincsenek túlárazva, mint a többi, felkapott márka! Nekem a több, mint 2 év alatt egyszer sem fagyott le és még mindig villámgyors!
2019. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!