Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvenni ezekből, s melyik miért? Samsung Galaxy sorozatából az S8, A8, J6; a Huawei P20, P20 Lite, valamint a Y7 Prime 2018; továbbá a Nokia 7.1 készülékek.

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy sorozatából az S8, A8, J6; a Huawei P20, P20 Lite, valamint a Y7 Prime 2018; továbbá a Nokia 7.1 készülékek. Mik az előnyeik hátrányaik egymáshoz képest?
2018. dec. 2. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez túl sok, kicsit szűkítsd a kört. Mennyiért, és mire van szükséged? Nokiát semmiképp nem vennék, és a Huawei Y7 Primehoz és a Galaxy J6-hoz sem ragaszkodnék. Meg a P20 Litehez sem. Szóval S8, A8, vagy P20. Amelyik tetszik. Nekem S8 Plus van, elégedett vagyok.
2018. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor már jelentősen szűkítetted a kört.

Ugyanannyiért adja a telenor ingyen, 2 éves hűségért.

Akkor az a kérdés melyik a legjobb illetve ha különböző tulajdonságok miatt holtverseny van akkor melyik miben jobb ezek közül, mint a másik.

Nokiát miért nem vennél? Nekem ez volt az első gondolatom, persze nem értek hozzá...

2018. dec. 3. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig a Windows operációs rendszert nyomták a Nokiáék, ezért el is maradtak, mint a borravaló. Most már Androidosak a Nokiák, de ezt csak most kezdték el csinálni.


Mikor a Honda beszállt a F1-be, szintén nagyon le volt maradva, még most is elég sok hiányzik nekik az élmezőnytől. A Nokiával hasonló a helyzet.


A Huawei P20 jó telefon, általában elégedettek vele az emberek, úgy látom. Nekem még a P9 volt annó, az sem volt rossz, de annyira nem is nőtt a szívemhez. Mindent gördülékenyen csinált, de voltak benne szoftveres apróságok, amik nem nagyon voltak átgondolva.


A P20 biztos vagyok benne, hogy jobb a P9-nél, de nem fogtam még a kezemben.


A Galaxy S8-ról nem tudok negatívumot mondani. Az akku egy napig bírja, kijelző szép, kamera nagyon jó , kezelőfelület felhasználóbarát, és kb ennyi. Megy, teszi a dolgát, még jó ideig nem tervezem cserélni.


Nézz Youtuben bemutatóvideót a kettőről szerintem, és amelyik tetszik, azt vedd meg. Egyik sem kéne, hogy csalódás legyen.


Na meg az A8 is jó lehet, de az S8 zászlóshajó (előző évi bár), míg az A8 "csak" felső középosztály. Kb hasonló szinten vannak hardverileg, de ha nekem kéne választanom, akkor az S8-at választanám a 2 közül.

2018. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mennyire intenzív internethasználat mellett bírja 1 napig az S8?

Nekem galaxi mini volt s az sima chateléstől 1 óra után lemerült. Ahhoz képest ez mennyiszer bír több időt?

2018. dec. 3. 17:32
 5/6 Pumukli alfahím válasza:
Nekem volt huawei p9 lite és p10 lite.Az elsőnek lett egy folt a képernyőn(nem volt megütve),a másik melegedett.Most s8 plus van,sokkal jobban tetszik,jobbak a színek is rajta,több a ram.Internet használatnál, 1%-ot,esik 5 perc alatt.
2018. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az A8 2018 sem rossz, tesóm nemrég vett egyet. Szép a kijelző képe, akku jól bírja, gyors, jó kamerája van. Nekem nem tetszik benne, hogy nincs rajta navigációs gomb, de ha ez nem gond, akkor jó választás lehet. Nagyon jól kézreáll, a kis kávák miatt még az 5.6"-os kijelző ellenére is kényelmes a használata. Egy jól felszerelt telefon és a Samsung-hoz képest még az ára sem vészes. Nem vagyok Samsung-párti, de nekem nagy általánosságban bejön. A párjának A5 2017-e van, az se rossz éppen, de az hardveresen gyengébb az A8-nál. Szerintem egy teljesen vállalható készülék az A8 is.
2018. dec. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!