Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új iPhone 6s-t 90eft-ért...

Egy új iPhone 6s-t 90eft-ért pár éves használatra megéri mevenni?

Figyelt kérdés
Nem frenkizni szeretnék az iPhone-al hanem olyan telefont keresek ami nem egy nagy tepsi és ez elfogadható méretű. Alap funkciókra kellene, sosem játszok rajta, csak telefon meg net ha kell valami.
2019. aug. 31. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánj rá még egy kis pénzt és vegyél egy 7-et. Nem rossz a 6s sem, nekem is az van és most is arról pötyögök, a mai napig teljesen megfelel átlagos használatra és semmi okot nem adott hogy cseréljem. De ezt újonnan vettem amikor kijött, maga a modell már eléggé az életciklusa végén van, jövőre vagy azután már sanszos hogy megszűnik a támogatása, hosszabb távra egy 7 ma már biztosabb vétel.
2019. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Megéri de szerintem androidosba van ennél is jobb telefon. Lassan 4 éves a telefon.
2019. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Megéri. Én meg is venném. De bármilyenre kérdezel, a válaszolók tudnak másikat, és sokkal jobbat is.
2019. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6s plus van amíg bírja addig marad . Előző egy 4s volt 8 év után mondta be végleg az unalmast . 3 éve van a 6s plus újonnan még bír 4-5 évet már jó vagyok azt akkor veszek egy akkor vadi újat azt annyi megint 6-8 évig használom ...
2019. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!