Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért léptet ki magától a...

Miért léptet ki magától a telefonom? Blackview BV-5000

Figyelt kérdés
2-3 perc után ha nézek egy oldalt, akkor kiléptet a kezdőlapra, és pörög körbe középen egy kör. Előfordul olyan is, hogy csak a googleig léptet vissza a weboldalról amit néztem. Nagyon idegesítő, egy levelet nem lehet megírni, vagy egy videót megnézni anélkül, hogy ez történne. Ha letöltött zenét hallgatok alatta, az nem áll le.

2019. aug. 31. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a rajta levő rendszer nincs normálisan optimalizálva.
2019. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azzal mit lehet kezdeni?
2019. aug. 31. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj custom romokat, csak ezen az oldalon találtam, a legismertebb mobilbuherátor oldalon, az Xda developersen nyoma sincs ennek a mobilnak:

[link]

2019. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nekem ez teljesen kínai. Sosem értettem az elektronikai eszközökhöz.

Nem tudom, hogy

mi az a custom rom,

mi a mobilhuberátor,

azt meg végképp nem, hogy mi az xda developers


Itt van: ilyen a telefon:

[link]

2019. aug. 31. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs, venned kell egy normális mobilt, a másodvonalas gyártók mobiljait felejtsd el.
2019. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!