Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 7 telefonom még...

Az iPhone 7 telefonom még nincs 2 éves de problémák vannak a töltéssel? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig mikor felrakom töltőre az írja ki egy kb fél perc után hogy:Ez a kiegészítő nem támogatott.Plusz ha ezt nem jelzi ki és elvileg tölt akkoris merül közben az akkumulátor

Mi lehet a probléma?



2019. szept. 1. 08:49
 1/3 Sándor Tamara válasza:

Próbáld meg kipucolni a lightning portot. Ha ez sem segít, akkor akkor kell venni újat.

!!! Érdemes eredeti kábelt venni, mert a hamisított kábelek általában nem töltenek.

2019. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fenn áll még a probléma?


Én is azt javaslom, hogy tisztitsd ki a tölső csatlakozót (a telefonban)

én úgy szoktam, hogy egy fa fogpiszkálót odaütök néhányszor az asztal lapjához, hogy elgörbüljön kicsit a vége. (így könnyebben beleakadnak majd a koszdarabok)

aztán ezzel nyúlok be a csatlakozóba óvatosan

Meg fogsz lepődni mennyi kosz, szórt, tuhafoszlányt tud összegyűjteni a telefon.....


Ha ez nem segít, akkor kábelt kell venni.

MFi minősítéü kábel kell.

MFi - Made for iPhone, azaz az Apple által ellenörzőtt cucc. Az biztos működik.

2019. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy nem töltött rendesen a telefon, kipucoltam és működött tovább a töltő.
2019. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!