Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamivel meg tudom csinálni...

Valamivel meg tudom csinálni a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés
elromlott a fülesem, de kaptam egy másikat az egyik barátomtól, de az iphone fülhallgató. Nekem huaweiem van, de azt mondta megtudom valamivel csinálni (nem emlékszek) hogy tudjam ezt használni. Mivel tudnám megcsinálni hogy jó legyen? Ugye az iphone fülhallgatónak lapos, a huaweinek meg kerek vége van amit be kell dugni.

2019. szept. 1. 12:19
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Levágod a végét, veszel egy 3,5-ös jack dugót a boltban és összeforrasztod.


Tartósság szempontjából a gyári vég jobb, mint a forrasztott, bár rendesen megcsinálva ez is eltart sokáig.

Viszont durván 500-1000Ft egy fülhallgató, a dugó mondjuk munkával együtt 100Ft. Érdemes erre időt szánni?

2019. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!