Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen előfizetéses telefont...

Milyen előfizetéses telefont vásároljak, melyik szolgáltatónál, hogy min 4 g -s netem vagy korlátlan netem legyen? És jó lenne, ha a legkedvezőbb ár-érték arányban találhatnék ilyet, hogy minden hónapban fizetni tudjam. Valaki?

Figyelt kérdés

Eddig a nevemen még nem volt telefon vásárolva, tehát, így gondolom semmilyen kedvezményem nem lesz sehol.

Konkrét telefon típust , előfizetéses csomagot , és szolgáltatót is irhattok a mostani ajánlatok közül aki tud, csak a lényeg , hogy a legjobban megérje. Ilyen 20 ezer forintot semmiképp nem akarok fizetni havonta , hanem 5- nagyon max 10 ezer között .



#internet #telefon #előfizetés #4G #legkedvezőbb ajánlat
2019. szept. 2. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Telekomnál a Mobil S + Net 10 GB nekem 6000 Ft. Hálózaton belül korlátlan beszélgetés és sms, minden más irányba 35 Ft. Neked kicsit drágább lesz, mert nekem 15% kedvezmény jár, mert két előfizetés van a nevemen.
2019. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt akkor is igénybe vehetem a jelenlegi készülékemre ha nem vagyok telekomos?

Ha nem lehet igénybe venni csak telekomból vásárolt készülékre akkor egy ilyen csomaghoz milyen szinte legolcsóbb készüléket ajánlsz ? , a telekomnak van ettől olcsóbb , de jó ajánlata?

2019. szept. 2. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

"igénybe vehetem a jelenlegi készülékemre ha nem vagyok telekomos"

Ezt akkor is igénybe veheted, ha még telefonod sincs.

2019. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!