Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate10pro 80ezert...

Huawei Mate10pro 80ezert használtan megéri?

Figyelt kérdés
Keveset használtak akkor megéri?
2019. szept. 2. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja?
2019. szept. 2. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szinte új, és nagyon jó állapotú, akkor szerintem abszolút, de azért egy alkut megér, hátha 70-75-ért megkapod, ha karcosabb akkor mindenképp olcsóbban!


Mikor kijött kb kedvenc telefonom volt, valami eszméletlen jól sikerült, és jó nem p30 pro a kemrája, de szerintem semmi szégyenkezni valója nincs.

Ha nem zavar, hogy 2 éve adták ki, és emiatt hamarosan nem jönnek rá biztonsági frissítések, és hogy nem csak egy kijelző az egész teló, akkor nagyon jól járhatsz vele. (Ha nem jön frissítés, akkor is nagyon szépen lehet használni egy telefont ;))

2019. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Mai napig használom. Nagyon jó telefon, igaz már csak a céges kártyám van benne, meg kijelzőt cseréltem, mert berepedt, de simán jó telefon. Annyit megér.
2019. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ja még annyi, hogy nekem valamelyik nap állt ál volte-ra, és 9.1.0 droid van rajta.
2019. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!