Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb? Galaxy...

Melyik telefon jobb? Galaxy S10 vagy Huawei P30?

Figyelt kérdés
És ha galaxy akkor s10 e, sima vagy plusz? A hajlított képernyő a sima és a plusz esetében nem zavaró? Sosem volt telefonom ilyen képernyővel..

2019. szept. 3. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
S10+ a legjobb ezek közül. (Ebből is a Snapdragonos verzió csak ezt amerikaiaknak gyártják). Az, hogy zavaró-e a hajlított kijelző az csak tőled függ! Engem nem zavarna.
2019. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

P30 az éjjeli fotókban veri ronggyá az S10-et.

Egyéb dolgokban inkább kicsivel az S10 család a jobb.


Én egy S10+-t vettem.

És elégedett vagyok.

Videó nézésnél tényleg nagyon jó a keret nélkül peremen lefolyó kijelző. De van hátránya is, egykezes használatnál a beleérő tenyeredet a széleken gyakran második ujjnak érzékeli és mondjuk böngészőben görgetés helyett nagyítasz.

Nekem az S10 nem volt opció, az S83-nál már megszoktam a nagy képernyő előnyét, nem akartam kisebbet.

Az S10e meg nem olyan igazi nagy ugrás az előző generációkhoz képest.


Vásárlás előtt mindenképpen vedd kézbe az összes lehetséges masinát, tényleg igazán az dönt, elsőre szerethetőnek érzed-e.

Nem hiszem ,hogy bármelyik vásárlását utólag megbánod, ha elsőre nincs vele esztétikai bajod. Mind jó telefonok.

2019. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!