Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p7 lite miért csinálja...

Huawei p7 lite miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nem kapcsol be egyáltalán, és nem is frissül meg semmi ha hosszan nyomom a bekapcsolo gombot felül a pontba világít kétszer zöldet utána piros es igy váltakozik mit lehet csinálni? Szervizen kívül..

2019. szept. 3. 19:36
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Ismerni kéne ezt a hibakódot, amit kijelez.

Ha semmi fontos nincs rajta, akkor én az USB-s flashelést javaslom.

Amennyiben MTK chip-es (most nem nézek utána milyen) és rendes flasht találsz hozzá, akkor első körben érdemes a recovery és a boot partíciót feltölteni, minden mást kihagyva. Ha ez nem segít, akkor a teljes anyagot. Durván 1-2 perc szokott lenni, majd utána ha elindul a készülék, az akár 8-15 percig is eltart, amíg csak a logó látszik, tehát ha már tovább megy flash után, mint a mostani villogás, akkor csak ki kell várni.


Flash-t vagy több, mint 30%-os aksival, vagy aksi nélkül szabad csak elkezdeni. Egyes gyári flash programok (pl. LG) 80% töltöttség alatt nem is kezdik el, tehát programonként változó.

2019. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ujra szeretném telepíteni az egészet, mert elképzelhetetlen hogy magától bekapcsolódjon ahogy kéne.. egyik telefonomnal volt hogy a kikapcsolo es a felfelé hangosito gombot egyszerre nyomva kb 2 percig újraindul az egész, viszont ezen a telfonon semmi nem történik, amúgy abból amit leírtál kb semmit nem értettem nem tudom mi az a "Flash" mert nagyon nem vagyok jártas ebben a témában sajnos, úgy letudnád írni, hogy mit kéne csinálni úgy magyarosan? 😆
2019. szept. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!