Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mobilomnak mi baja?

Lungenkrabs kérdése:

Xiaomi mobilomnak mi baja?

Figyelt kérdés

Xiaomi Mi 8 Lite-ról lenne szó

Tavaly decemberben vettük, azóta tökéletesen működött viszont az elmúlt hetekben szokása volt olyat csinálni, hogy csak úgy elmegy a képe. (mivel szerencse csomag vagyok) Iskolakezdés első napján úgy döntött, hogy ő most bizony megadja magát.

Egyszer csak kikapcsolt a képernyő, és kész vége. Hívást nem lehet rajta fogadni, viszont ha hosszan nyomva a bekapcs gombot be akarom kapcsolni addig tökéletesen működik, míg meg nem jelenik a MI felirat, esetleg az androidos töltő képernyő. Ezt próbáltam többször is, sőt mindhárom gombot lenyomva is. Bár 50 akárhány százalékon adta meg magát mikor rá dugtuk egy laptopra, hogy megnézzük át lehet-e menteni róla a képeket nem sikerült. Vagyis érzékelte, sőt még azt is megtudtuk nézni, hogy hány százalékon van (0%-ot írt).

Ezután szépen töltőre tettem, majd pár óra múlva ismét megpróbáltam ezeket de semmi.

Itt most az akksi,a képernyő (nem az érintős része mert az jó) vagy valami más a hiba?

Eddig se víz nem érte se leejtve nem volt :c



2019. szept. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy Xiaomi. Azaz kínai fos.
2019. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A képetket kábelen nem tudod lementeni, mert alapértelmezetten csak töltés funkciója van a telefonnak, és a képernyőn amit nem tudsz használni kéne kiválasztani, hogy MTP módban media transfer mode-ban átvigyél fájlokat.


Be tudod viszont kapcsolni egy laptopon ha belépsz a telefonos e-mail címeddel, gondolom gmail, a szinkronizálást, talán, és akkor a google drive-ba elmenti a felhőbe a képeket, onnan meg bármikor egy PC-re lementheted.



Előbb csinálj mentést, utána esetleg egy hard resetet, csinálhatsz, ami TÖRÖL MINDENT.


Garanciális szervizbe adnám, egy mentés után, mert a szerviz sem vállal felelősséget az adatvesztésért.


Próbáld meg ezt a Google Drive-ba való felszinkronizálást, mármint ha van google-nél regisztrált akármilyen e-mailed.

2019. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kedves 1-es kommentelő, kinek mi:) ez nem válasz:)


2-es~

köszi a választ, azt tudom, hogy nem tudom csak úgy hipp-hopp kábellel rá tenni de a remény hal meg utoljára

google drive-ot nem használok. a másik opciókat is próbáltam de semmi~

2019. szept. 4. 13:43
 4/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
ha nem tetted meg akkor megprobálnék egy mádik töltőt másik kábellel jó hosszú töltési idővel
2019. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akku cserés lesz.
2019. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi cloudbol le tudod tolteni.

Vagy Android Recovery-vel.

Ha megvannak a kepeid, akkor hard reset.

2019. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

több töltőt próbáltunk már és jó sokat pihent rajta de semmi~

nem csináltam mi fiókot szóval mi cloudom sincs

2019. szept. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!