Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az olcsó kinai töltőkábelek...

Az olcsó kinai töltőkábelek rosszabbak valamivel mint a gyáriak?

Figyelt kérdés

Kábel,nem adapter.

Nálunk lehet kapni 280Ft-ért is olyat ,amin szövet van,meg lehet kapni 1900Ft-ért is olyat ,amin ilyen szabvány gumi bevonat...


2019. szept. 6. 13:16
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Változó a minőségük.

Minél vastagabb, annál jobb, annál nagyobb teljesítményt bír.

Én annó mérőset vettem durván 2e Ft-ért (akkoritban egy szimpla kábel 1e Ft volt itthon).

Durván 4 év után kezdett romlani a teljesítménye, azaz kevesebbet enged át, mint egy másik kábel és félre mér picit. De pl. Ugreen és egyéb nevesebb kábelek jóval tartósabbak a szabványnál annak ellenére, hogy kínaiak.

2019. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Én 2x rendeltem Kínából de egyik se vált be.

Az ampera alkalmazás szerint a gyári kábel 2260 ma-ral tölt addig azonos töltötszégi szintnél a kínai kábel 127ma Vál tölt a másik kábel pedig 76ma Vál tölt.

Elméletileg mind a kettő kínai kábel ék tudnia kellett volna a gyorstöltést.

2019. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura ,hogy a gyari kabellel sokkal lassabban tolt a telefon,mint egy ilyen noname "cable de datos usb" kabellel :D
2019. szept. 6. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a szokásosat tudom ismételni, amit én is szoktam nézni: Aliexpress, vásárlói visszajelzések.
2019. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!