Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Poros, zajos munkahelyre...

Poros, zajos munkahelyre szeretnék olcsó, elfogadható fülhallgatót. Mit ajánlanál?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban havonta egy-két ilyen igazán olcsó agybadugós fülest rendeltem vagy vettem, és lehet, hogy csak a szerencse nem áll mellém, de eddig besikerült egy mono, ami nem szól egyformán, semmi mélye és megsüketülök a zajban vele, egy, aminek féloldalt nincs mély (semekkora gumiharanggal), még mindig túlnyomja a zavaró háttérzaj, meg egy ugyanilyet teljesen más kinézetben. Volt régebbről pár ilyen "gyárilag féloldalas", egyikük Samsung, a Telekomnál volt 4000 jópár éve. Van 5000-ért Philips headsetem, az levizsgázott már fűkasza mellett, de annyiért arra az egy alkalomra is sajnáltam bevetni. Régen volt egy csoda Yayang márkájú, még Nokia E51-en toltam vele a kisflexet, az párszázért piszok nagyot szólt nagyon jó csillapítás mellett. Mintha 5k alatt semmi se lenne, ami alapszinten megfelelhet (csillapít, van mélye, egyforma, sztereó), vagy csak nem jó helyen keresek. Nektek mi vált be nem sajnálós árfekvésben melós fülesnek?
2019. szept. 1. 12:15
 1/5 Szirty ***** válasza:
0%
A céges munkavédelmi szabályzat megengedi ezt?
2019. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka jönne jól, nappal én se szeretem, akadályozza a kommunikációt. Nem azt kérdeztem, amire tudom én is a választ. Ha még valaki aggódna, hogy párévente bünti lenne ez nekem, az képzelje azt, hogy otthonra kell fűkaszáláshoz, flexelgetéshez, mert egyébként a fő helye ott lesz, melóban ritkán kell, kb a két utolsó órát könnyíti meg hajnalban, már ha hajlandó vagyok elcaplatni érte. Csak melóban kap olyan port, hogy kár lenne drágábbat választani.
2019. szept. 1. 20:47
 3/5 Szirty ***** válasza:
Csak érdekelt hogy nálatok hogy viszonyulnak ehhez.
2019. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon nagy gond nem volt belőle mások esetében sem, de annyira van eszénél mindenki, hogy ne használja, amikor kicsit is kellhet a kifelé figyelés.
2019. szept. 2. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Van egy agybadugós füles. Nézd meg a tesztjét: Blitzwolf BW-FYE7 - A legtöbb, mi adható - Bangood 13th anniversary néven fent van YouTube-n (linket nem adok, nem promotálok).

Ára: szerintem ez még elfogadtató szinten van, de döntsd el te.

2019. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!