Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik vezetékes üzenetrögzítő...

Traktor1 kérdése:

Melyik vezetékes üzenetrögzítős telefon tudja ezt?

Figyelt kérdés

Olyan üzenet rögzítős telefont keresek, amelyiknél ha bekapcsol a rögzítő, és én hallom ki beszél rá, és úgy döntök felveszem, tovább megy a beszélgetés rögzítése.

Elnézést, ezt most igy sikerült megfogalmazni, remélem érthető.

A lényeg hogy eddig két rögzítős telefont vettem, de amint rögzítőre kapcsolt, onnantól én már nem hallottam semmit sem, és felvenni sem tudtam a telefont.



#telefon #vezetékes telefon #üzenet rögzítő
2019. szept. 6. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan 80-as évek az egész számomra. Hahó, 2019-ben az emberek nem tartanak üzenetrögzítős telefont.

Neeeem, még akkor sem, ha valakit utálnak.

2019. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köss vele párhuzamosan egy normál telefont! Azt fel tudod venni és leugathatod a rögzítőt.
2019. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem értem miért írsz ide ha egyáltalán nem értesz hozzá.

Elárulom neked, hogy a mai vezetékes telefonok nagy része üzenet rögzítős, csak nem mind olyan ami nekem kell.

Vezetékes telefont még most is rengeteg helyen használnak,m mert nagyon olcsó, olcsóbb mint a mobil, de nekem nem ezért kell.

Ls mi az hogy (még akkor sem, ha valakit utálnak. ?? ) ezt nem értem hogy jön ide.

Na mindegy a lényeg máskor ne írj hozzászólást ha valamihez nem értesz

2019. szept. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!