Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Redmi...

Mi a véleményetek a Redmi Note 8 Pro-ról?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó teledon lett. Bár a én félnék a MediaTek procitól.
2019. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. szept. 8. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az egyetlen negatívum, amit én is mondani akartam! A MediaTek-nek világéletében a legsz#rabb technológiája volt, minden más processzorgyártó teljesen azonos paraméterekkel is ezerszer gyorsabbat csinál! Ezt független GPU gyártóként a Mali ellensúlyozza, főleg a 76-os széria az egyik legjobb, bár MP helyett MC jelöléssel ez valami új, nem tudom milyen lehet! :/

Amúgy ez az első olyan Xiaomi telefon, amiben van NFC és a memóriája is bővíthető, ez a 2 tulajdonság ugyanis eddig valamiért kompromisszumban állt egymással a Xiaomi-nál! Viszont ahogy néztem, nem biztos a B20 megléte, ami viszont súlyos visszalépés lenne!

Hoppá, na de a lényeg!!!: ez a világ legelső olyan telefonja, ami már 64 MPx-es kamerát kapott! Eddig 48 MPx volt a csúcs, de az is csak felskálázott érték, plusz részlet nélkül, sz#r minőségben, illetve 40 MPx teljes részletgazdagsággal és nagyon jó minőségben, kíváncsi vagyok ez mit tud majd!

Most Augusztusban jelent meg, egyelőre még nincs piacon, de a telefonok megszokott státuszát ismerve valószínűleg már csak max. 2-3 hetet kell rá várni! Előzetesen 180 eurós árról ír a GSM Arena, ami 310-es árfolyamon számolva 55 800 Ft, na de ilyen tudással és a magyar adórendszerrel ez könnyen lehet akár a duplája is, viszont akár még így is ár-érték bajnok lehet!

Nade! Számomra például fontos a jó kamera, és tesztfotók hiányában nem akarok kockáztatni, ráadásul a B20 hiánya, és a MediaTek processzor mind arra sarkallnak, hogy én biztos nem vennék ilyet!

2019. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézegettem róla külföldiek főleg hindu nyelven, amiből bár nem sokat értettem, de a képek magukért beszéltek. Több összehasonlító videót is néztem, és sajnos arra jutottam, hogy hiába 64 MPx a kamerája, nem mutatta akkora különbséget pl. a Honor 9x-hez képest.

És jobban átgondolva a hátlapra beépített ujjlenyomat olvasó se igazán tetszik.

Ha jól olvastam az egyik oldalon, akkor értesítési ledet sem kapott, ami számomra fontos lenne.

Ja és még egy negatívuma, hogy LCD kijelzője van

2019. szept. 14. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem a megapixel számít, hanem az, hogy milyen minőségben vannak elkészítve a lencsék. Pl a 12Mpxeles S8 is veri a 48Mpxesles Redmi Note 7et. A Mpx inkább arra utal, hogy mekkora a kép felbontása, aminek a 99%át nem is fogod tudni felhasználni. Pl Facebook 5-7Mpxeles képeket enged profilnak beállítani. Úgyhogy hülyeség még a Samsung új 108Mpxeles kameralencséje is.
2019. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!