Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drogériás temékek? Bővebben lent.

Drogériás temékek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Testápoló, Tonik pattanásos bőrre, hidratáló krém pattanásos bőrre, Sampon és balzsam, száraz hajvégekre hajvégápoló.

Ezekből nektek mi a kedvencetek? Úgy értem, hogy ezekből ti milyen termékeket próbáltatok és abból mi vált be.Csak drogériábl mondjatok kérlek! Az ár nem számit.

Előre is köszi. :-)



2015. jan. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

testápoló: Garnier repairing skin (piros)

Tonik helyett 3in1-t használok, nivea pure effect.

Arckrémben nem tudok segíteni.

Sampon: schauma, balzsam:garnier hair repair 3, illetve gliss kur pakolás (szőkített,nagyon száraz hajam van, ez a kettő csodásan rendben tartja. )

2015. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kérem mások is adjanak tippeket!
2015. jan. 18. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Testápolót nem használok.

Hidratáló: Eveline bioargán+kecsketejes

Sampon, balzsam: Balea Oil Repair

Hajvégápoló: kókuszolaj

2015. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Testápoló: Annemarie Börlind,Benecos de ezek natúrak és a Müllerbe ehet kapni őket

Hidratáló: Annemarie Börlind, Benecos

Sampon, balzsam: Benecos, Korres

Hajvégápoló: olivaolaj de pakolásként

24/L

2015. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Testápolóból használtam Beleát (dm), kék flakonos, 400 millis. Van egy enyhe illata, de inkább semleges, inkább száraz bőrre való, én szeretem, de csak a lábaimat kenem vele. Ajándékba kaptam ilyen Dove csomagot, abban volt tusfürdő és egy testápoló olaj... na a testápolónak isteni az illata, de nem hiszem, hogy hidratál, viszont egész jó kis illatfelhő vesz körbe utána órákig, parfüm helyett. Nekem normál bőröm van, néha kicsit száraz, nem használok se tonikot, se krémet (anno Garnier arckrémet használtam, nem tett jót a bőrömnek... :D). Eurós boltban vettem valami Genera sminklemosót, az viszont jó, bár nem használom azt se mindennap. Sampon és balzsam, jelenleg Baba sampont használok (egyébként Loreált szoktam, és ennek a balzsamját), jók még a Balea samponok, balzsamok is. Nekem a Garnier hajas cuccok nem váltak be, viszont van egy rózsaszín flakonos arclemosó vagy sminklemosó, sztem ua., na, az viszont nagyon jó, mert nem szárította ki a bőröm és korrektül leszedte a sminkemet, nem is csípett.

22

2015. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-testápoló: Neutrogena + kézkrém, szájbalzsam szintén ez a márka

-tonik: most clean and clear van, de a kedvencem a szőlőkivonatos Garnier

-hidratálót nem használok

-sampon , balzsam: Alverde vagy Alterra (dm, rossmann), balzsamból a kedvencem a barackos Alverde

-hajvégápolót nem használok, csak Avonosat próbáltam, bár néha bekenem ricinus olajjal - bár nem hinném, hogy ennek van értelme:) (gyógyszertárban kapható)

2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A BALEA dm-egyéni márka nekem is bejön.
2022. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!