Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki tud segítene HTC ügyben?...

Aki tud segítene HTC ügyben? HD2 van nekem angolul, azt mondták 2 helyen kell beállítani magyarra ahhoz, hogy magyar legyen a menüje. Egy ilyen lehetőséget találtam, be is állítottam, de hogy hol van a másik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hard Reseteld a telefond,és ujraindításnál kiírja
2010. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztos úgy van! :)
2010. júl. 14. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a HD2-t nem ismerem, de a WM-os HTC-k amiket ismerek, egyiknél sem volt ilyesmi, hanem magyarítást kellett telepíteni, hogy magyar legyen a menüje és a képernyő billentyűzete. Nem hiszem, hogy ez a HD2-nél változott volna, ha angol nyelvű, akkor nem állíthatod csak úgy át, keressél valami warez oldalon magyarítást.
2010. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a menü miatt mi a francnak magyarítani? Ha nem tudsz angolul, 2 hét alatt megszokod
2010. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondom,az összes htc-nél így van,nekem volt hd2,touch2/mega,hermes,kovsky.
2010. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták a hd2-nél már nem kell telepíteni, alapból rajta van. Mindegy már ezerszer átnéztük én is, a párom is és semmi.

Hogy a menü miatt mi a francnak magyarítani? Nos azért választottam ezt a fajtát, mert ezt úgy hirdették, hogy magyar menüvel van. És igen, tudok angolul, külföldön tökéletesen tudok szállást foglalni stb. ennek ellenére ez a telefon nekem kínai. Alapból nem ismerem a készüléket, ez nem nokia és az angol számítógépes szakszavakat se. Nem értem miért gond, hogy magyar nyelvű menüt akarok főleg, hogy így hirdették??

Minden esetre köszönöm a válaszokat, már a párom egyik ismerősénél van a készülék, akinek volt nem rég telefonos boltja azt mondja elintézi, hogy működjön.

(Egyébként a kérdést azért is tettem fel, mert azt mondták, hogy NAGYON EGYSZERŰ beállítani.)

2010. júl. 15. 11:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként ha neked volt ilyen elhiszem, hogy hard resetelni kell, csak tudod ez a kifejezés az átlag ember számára semmit nem mond. Soha nem hallottam még.
2010. júl. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!