Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire-m szeretném...

HTC Wildfire-m szeretném Rootolni Unrevokeddel. De egyszerűen nem tudom a lépéseket. Meg nagyon angolul se. Szóval, valaki tud magyar oldalt, ahol le van írva? Vagy le tudja írni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, h itt senki nem ért ilyenekhez, s csak a szájuk jár, értem! xD
2011. szept. 14. 19:23
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Ja, h itt senki nem ért ilyenekhez, s csak a szájuk jár, értem! xD


Attól, hogy nem válaszolnak meg egy kérdés rögtön még nem azt jelenti, hogy senki nem ért hozzá. Nem lehet itt a nap 24 órájában egy szakértő aki mindenre azonnal tud válaszolni. Ha valami nagyon sürgős kell akkor azt nem itt kell megkérdezni, hanem megkeresed magad. De azt hiszem egy rootolás nem épp egy sürgős dolog. Ha választ kapsz akkor választ kapsz, ha nem akkor max. megkéredezed másnap. Ettől még nem kell itt beszólogatni. Te nem értesz hozzá, akkor ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy ne csináld.


Amúgy youtube-on is van róla videó:

http://www.youtube.com/watch?v=RlYac67A6b8

http://www.youtube.com/watch?v=XZmNcyE0km8

2011. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Khm..

Ha nem értek hozzá, akkor itt az ideje elkezdeni..

"Ettől még nem kell itt beszólogatni."

LOL, milyen beszólogatás? Mielőtt valami baromságot írsz, előtte nézd meg, hogy rendesen alkalmazod-e. Az 1. videó minősége tré. A 2.ban nem olyan részletes.. Meg nem is azzal jön elő a teló. Szóval, előtte nézd meg te is, mielőtt azt állítod, hogy értesz is hozzá.


"Attól, hogy nem válaszolnak meg egy kérdés rögtön még nem azt jelenti, hogy senki nem ért hozzá."

Akkor már rég válaszolt volna valaki. De igazam lett. Szóval.. ha lenne valaki, akkor már rég Rootoltam volna a telót. A Nokiaprogramok.hu-n sztem ennél jobban értenek hozzá. Pás..

2011. szept. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!