Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt mobil vételekor elég...

Használt mobil vételekor elég ha SIM kártyát teszek bele és ha működik a hívás funkció és a mobilnet is akkor minden oké?

Figyelt kérdés

Használt mobil vásárlása. Állapotát látom, gombokat megnyomom. De ettől még lehet gond pl letiltott zárolt mobil.

Ha teszek bele egy sim kártyát mobilnetes kerettel és a telefon tud hívást indítani fogadni + mobilnetre is felmegy akkor mindne oké? Megvehető?


2019. szept. 11. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sose vennék használt mobilt, egyrészt az esetleges letiltás (zárolás), aztán a telefon előélete, és persze a garancia/műszaki állapot miatt! Használtat eleve nem ajánlok, nagyon rizikós!
2019. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elektronikában vannak időszakos hibák is, ami csak néha van, néha újraindul, bemelegedve stb.

Ettől függetlenül nem kell annyira félni, mintha az ember élete múlna rajta, csak mindenki annyi kockázatot vállaljon, ami neki belefér.

Töltést is ellenőrizni kell, illetve az aljzat lötyögését, bizonytalanságát.

Nekem mondjuk ez lenne a legkevesebb, mert úgyis kicserélem, ha kell, illetve használt dolgokat amúgy is szétszedek darabokra, ellenőrzöm, fertőtlenítem stb.

2019. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!