Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok érveket mondani, hogy...

Tudtok érveket mondani, hogy miért érdemes az Iphone 11 Pro-t megvenni? 512 GB verziót. Eddig androidot használtam, most érzem, hogy az Apple felzárkózott egy kicsit.

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha kihasználod az 512 Gb tárhelyet, igen.

Ha néha videóznál, több appot szeretnél egyszerre használni, elég a 256GB

Minden más esetben bőven elég a 64 GB.

Appoknak elég, minden mára ott az ICloud, OneDrive stb.

2019. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alex Fly ***** válasza:

Van egy ultimate érv mellette:

Ha az Apple szolgáltatásait használod, az eszközeid (TV, laptop, desktop pc) mind az említett gyártótól vannak, akkor a mobilod azonnal beépül ebbe az ökoszisztémába.

Kár, hogy ez az Egyesült Államokon kívül nem igazán működik...

2019. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg telefon fordul meg a kezeim között, mivel tesztelem őket. Nagyon sokáig az Apple telefonjait használtam. Kezdetben azért, mert tényleg innovatívabb, előremutatóbb volt az androidnál, a windows-os telefonoknál.

Aztán az évek során hozzá szoktam az apple rendszeréhez.

Lett Ipad-em, mac book-om, és kényelmes volt ebben az ökoszisztémában dolgozni az Iphone telefonnal.

Közben az évek során kikacsintgattam a droid világába is. ( Samsung S6 pl ), de mindig visszatértem az Iphone- hoz.

Aztán az Iphone X-et lecseréltem egy One+ 7 pro telefonra.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Mindent tud amire szükségem van. Eleinte fura volt, és hiányzott is a 3D Touch, meg pár funkció de mára már megszerettem és megszoktam.

Megéri e az Iphone 11 Pro 512Gb telefon?

Ha számodra elengedhetetlen a nagy tárhely, sokat fotózol, és nem utolsó sorban szereted az IOS-t, akkor igen.

Ha még nem volt Iphone telefonod, akkor kétélű a dolog. Vagy megszereted, vagy nem.

Mindenestre én kezdő Iphone telefonnak nem a legdrágább verzióját venném, hanem pl egy Iphone X-et. Használt piacon már elfogadható ára van, és nagyon kevés innováció van ( kb semmi ) a 11 pro-ban.

Viszont árban jelentős az eltérés.

Szerethető, nagyon jó telefon az Iphone, de nem minden áron. Ez csak egyéni szubjektív vélemény, azt vedd amivel 100%-ban tudod, hogy tetszeni fog.

2019. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!