Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefon? Ajanlas?

Uj telefon? Ajanlas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek magamnak egy uj telot venni es nem tudom, hogy melyik lenne az ami megerne. Fontos a kamera is, de az aksi fontosabb. A mostani telom - ha be van kapcsolva mobilnetem - iszonyat gyorsan merul. Mit ajanlanatok? Samsungon nem nagyon gondolkozok, eddig csak negativ tapasztalat.

2019. szept. 14. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az árkeret?
2019. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol nem nagyon van, de nem szeretnek 400ezernel tobbet kolteni :D
2019. szept. 14. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
P 30 pro(kb 250.000) 4 kamera, 4200 mAh akksi, meg elég erős is. Még a samsungoknak is jó a kamerája, de ha nem akkor nem. Szerintem iPhone-t se vegyél, mert se az akksi, se a kamerája nem kiemelkedően jó. Ha lemondasz a nagyon jó kamerákról, és inkább a teljesítményre mész, akkor oneplus 7 pro. Ha nagyon olcsón akarsz, akkor redmi note 7, vagy Mi A3(árhoz képest jó kamerák és nagy akksik).
2019. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Huaweit nem vennék, a Google nem fogja támogatni
2019. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amik most a piacon vannak, azokat simán megveheted, mert azok folyamatosan meg fogják kapni az új android és alkalmazás verziókat, csak a jövőben megjelenő modellek nem, pont ezért jó még most huawei-t venni. Egyèbként meg elfelejtettem odaírni a Mi 9-et, mert annak k*rv@ jó kamerái vannak.
2019. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 9t pro.
2019. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Ezen az oldalon specifikációk alapján tudsz keresni:


[link]

2019. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy p30 pro, vagy érdemes lehwt megvárni a mate 30 pro megjelenését.

Amerika nem fogja korlátozni a huaweit, mert ha a huawei beváltja az ígéretét, olyan operációs rendszert dob piacra ami minden platformon tud futni, és ezzel derékba törnék az istenített almát meg a fáját... Arról nem iy beszélve hogy a google által ellenőrzött android sokkal kevesebb biztonsági kockázatot jelent mint egy full kínai hátterű operációs rendszer...

2019. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!