Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE: létezik hozzá...

IPhone SE: létezik hozzá nagyobb kapacitású akku, mint ami eredetileg benne volt?

Figyelt kérdés

Eredeti akkumulátorra gondolok, van esetleg nagyobb kapacitással rendelkező, készült hozzá ilyen? 3 éve vettem, lassan cserélni kellene.

Attól tartok, olyan is előfordulhat, hogy olyan akkura cserélik, amely az iPhone SE megjelenésének pillanatában volt gyártva, "azóta állt a raktárban" és állásában is veszt valamennyit kapacitásából...



2019. szept. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Aliexpressen találsz olyanokat,amikre ráírják, hogy 2100 mAh, de szerintem simán hazudnak. (Amiket vettem újratölthető AA, AAA elemeket, azokra is nagy számokat hazudtak.)


A jó utángyártott akksi az, amire ha rákötik a diagnosztikai eszközt, akkor azt jelzi magáról, hogy eredeti akksi, ennek minden paraméterei is az. Olvastam, hogy a jövőben Apple szoftverfrissítéssel le akarja tíltani majd az utángyártott akksikat. Persze a szép szavak szerint a vásárlók érdekében, hogy ne okozhassom nekik sérülést vagy balesetet (kánikulában tényleg gyakran gyulladnak ki utángyártott akksis telefonok).


(Iphone SE-m van)

2019. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem mernék utángyártottat használni. Eredeti, nagyobb kapacitású nincs véletlenül? Mintha olvastam volna régebben, hogy párszáz MaH-hal nagyobb van.
2019. szept. 14. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A legegyszerűbb ha Apple oldaláról keresed a hivatalos szervizeket, még közismerten egész jónak tartott Apple termékekre specializált, de nem hivatalos szervizbe sem mész. Előbbiekben 20 ezer egy akksi csere, utóbbiban 8 ezer, de az ugyanolyan utángyártott, mint amit Kínában 2 ezerért kapsz.
2019. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet. Ha nagyobb lesz a kapacitás, azzal az akksi mérete is nő. Így nem fog beleférni a telefonba. Majd veszel iphone 11et.
2019. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá kapni külső akkumulátoros tokokat. Kicsit vastagabb lesz tőle a telefon. Pl. a Mophie gyárt ilyet.
2019. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!