Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! A telefonom Xiaomi 6 os....

Üdv! A telefonom Xiaomi 6 os. Kérdésem:van-e valakinek részletes hasnálati útmutatója? Fevenni sem egyszerű és jó lenne tudni:hogyan kell törölni hívásokat üzeneteket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Költségcsökkentési okokból már nem adnak ilyen útmutatót. Illetve az okostelefonpiacon szinte monopolhelyzetben van az android, így új dolgot évek óta nem kell megtanulnia senkinek, hiszen minden szinte mindig ugyanott van.


Miért nem tudod felvenni?

Én xiaomimon csak simán felpöccintem a zöldet..


SMS-ekhez van egy „Üzenetek” nevű alkalmazás (nálam zöld szövegbuborék, mosolygóval). Azon belül ami nem kell már neked, arra hosszan rányomsz, és törlés (illetve ekkor többet kijelölhetsz, akár az összeset). De mivel gyakorlatilag nem foglal tárhelyet, így nem szoktam vesződni vele.


Híváslista ugyanez (nem foglal tárhelyet, hosszan rányomsz, összeset is törölheted egyszerre), csak ez a „Telefon” alkalmazásban (nálam egy zöld telefonkagyló)

2019. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsőval: az sms és híváslista törölgetés csak felesleges idegeskedés és semmi előnnyel nem jár :)

Pár éve néhány fórumozó még összakalapált afféle gyorstalpalót, ezeket az android kezdőknek, android alapok, stb. gugli kereséssel meg lehet találni. A lényeget ki lehet belőlük bogarászni, persze azóta voltak változások, bővülések. Bátran tapogass meg mindent a képernyő, aztán látod, mi történik :)

[link]

[link]

2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!