Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy gyanúsan olcsó telefon...

Egy gyanúsan olcsó telefon lehett lopott?

Figyelt kérdés

Valaki harmad áron kínál apróhirdetésben egy telefont, és nekem gyanús. Az IMEI számát elkértem, amire az imei.info oldal azt írja, WE CAN'T FIND REQUIRED NUMBER, más hasonlók azt, hogy oké. Garancia nincs rá, állítólag ajándékba kapta az eladó, de nem szerette meg.


Ti megvennétek? Lehet ez lopott? Talán csak olyan friss a lopás, hogy még nem jelentették az ellopást? Hogy lehetne kideríteni ezt?



2019. szept. 16. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Át is üthette az IMEI számát. Ha ez kiderül, blokkolják a telefont és nem fogod tudni használni. Akkor szabad csak telefont venni, ha adja mellé az eredeti számlát, ami nem részletfizetéses. Azzal tudsz csak tutira menni.
2019. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég ha csak réezletre hozta ki. Te megevszed ő nem fizet, aztán letíltják neked meg lesz egy téglád
2019. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áh, sok a gyanús jel, inkább meghagyom másnak. Telefonon beszéltem vele, és nem tetszett a hangja, meg hogy azt erőltette, hadd postázza, és hogy bízzam benne, teljesen jó a telefon.
2019. szept. 16. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Józan ész kell: ami gyanúsan olcsó, azzal baj lesz.
2019. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!