Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy telefonom a mobilpalac...

Van egy telefonom a mobilpalace.hu nevű online GSM-től. Szoftveresen nem megfelelően működik, szeretném a hibát jelenteni, de nem lehet őket elérni. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nem tudom garanciaztatni a keszuleket, mert nem erem el sem az oldalt sem a szervizt, se facebookon, se a (3!!!) feltuntetett telefonszamon, se emailen. Magahoz a gyartohoz sem vihetem, mert ezek atbasztak( a szo szoros ertelmeben) mert a gyari gari el 2 evig, de kulfoldon vasarolt telefon, es csak ott gariztathato. Jotallasi jegy es minden megvan. Ebben az esetben mi a teendo? Valaszokat elore is koszonom!

2019. szept. 17. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha EUban lett véve, gariztatható itthon is. Ha nem, akkor megszívtad.
2019. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem garanciaztathato, ezek valami sufnyi modon hozzattak be, mint kiderult, mert csak abban az esetben garanciaztathato, ha a kulfoldi szamla is megvan. Ujonan lett vasarolva, minden iratom megvan rola, es megsem megyek semmire. Ilyen esetekben lehet feljelentest tenni? Kapasbol azert pl, hogy el a garanciam a gsm-hez is es, hogy megtevesztettek, mivel kulfoldon beaktivalt mobilrol beszelunk.
2019. szept. 17. 09:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Face Off Hungary Kft., 2724 Újlengyel, Kossuth u. 102. címre kell visszaküldeni a weboldal alapján a telefont.

Írsz mellé egy kísérő levelet, feladod csomagként és javítják. Vagy ezen a körön már túlvagytok?

2019. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Addig, amig telefonra, emailre nem valaszolnak, mikor nyitvatartas idoben hivom oket, addig Isten ments postazgatnom a nem kis erteku keszulekemet. Latatlanba nem kuldozgetem a semmire.. Foleg, hogy ilyen megbizhatatlanok. Most olvastam, hogy kényszertörlés alatt áll a cég. Na ilyenkor mi a teendo? Mert a garanciam meg el.
2019. szept. 17. 10:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Hol olvastad a kényszertörlést? A cégkivonatban annyi van, hogy illetékességváltás miatt áthelyezték a bp.-i cégbíróságra a céget, működik tovább.
2019. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]

Itt.

2019. szept. 17. 10:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez nem a hivatalos cégkivonat, az igazságügyi minisztérium adatbázisát itt találod: [link]

Át lett illetékesség változás miatt helyezve a cég, más nem történt vele.

2019. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A cég pedig nem a Mobilpalace, hanem a Face Off Hungary Kft.
2019. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Itt van a cégnevük: [link]

Vagy nem ez a cégnév szerepel a számládon mint eladó?

2019. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, most igy vilagosabb. De ettol eltekintve, en meg most sem vagyok elorebb, nem tudom oket elerni sem, hogy gondom van a toluk vasarolt keszulekkel. Legariztatnam en a gyartonal, de svajcban lett veve a telefon es nincs svajci dokumentacio csak az o jotallasi jegyuk.
2019. szept. 17. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!